APTOS EXCELLENCE METHOD HA 

Nici III Generacji – do jednoczesnego liftingu i odmłodzenia.

Proces starzenia jest wielotorowy, odbywa się na kilku płaszczyznach i wymaga holistycznego podejścia dla osiągnięcia efektu odmłodzenia, niezaburzającego harmonii i naturalności. Dlatego w planie leczenia konieczne jest uwzględnienie wszystkich objawów, zarówno pogorszenia jakości skóry, utraty objętości tkanki podskórnej, opadu tkanek, jak również z czasem zmniejszonej zdolności do regeneracji organizmu.

Kompleksowe podejście anti-aging zapewnia III Generacja Nici Aptos z linii Excellence Method HA:

  • unosi tkanki i naprowadza je na pierwotne położenie, a tym samym odbudowuje naturalne proporcje i krągłości, bez sztucznego dokładania objętości,

  • przywraca prawidłowe napięcie skóry,

  • likwiduje fałdy i zmarszczki,

  • poprawia naturalną gęstość i jędrność skóry,

  • nawilża,

  • jest małoinwazyjna, z krótkim okres rekonwalescencji, bez śladów interwencji (2 punkty wkłucia),

  • oferuje natychmiastowy, ale i długotrwały efekt korekcji z kompleksową przebudową skóry i uruchomieniem naturalnych procesów przeciwstarzeniowych, wpływających korzystnie na skórę pacjenta i jego samopoczucie na lata.

Dzieje się tak nie tylko za sprawą wielokierunkowych wypustów (ułożonych parami, po 4 szt. na każdym centymetrze nici), opatentowanych przez dr. M. Sulamanidze oraz zintegrowanych z nietraumatyzująca kaniulą (przenikającą tkanki bez ich kaleczenia). Kluczowy dla nowej linii Excellence Method HA jest unikalny skład chemiczny nici: PL(A/CL)HA, czyli kompozycja kwasu mlekowego, kaprolaktonu oraz kwasu hialuronowego. Wpływa ona na długotrwałość efektu zabiegowego, ma drogocenny wpływ na globalną przebudowę skóry, jej rewitalizację i uruchomienie naturalnych procesów samo naprawczych. W okresie od 14-60 dni od implantacji o 55% zwiększa się produkcja kolagenu typu I, odpowiedzialnego za odbudowę gęstości skóry i młody wygląd oraz o 20% produkcja kolagenu typu III, który tworzy stabilny stelaż dla skóry, utrzymując tkanki w pozycji uniesionej.
Liczne badania porównawcze potwierdziły, że dopełnienie nieusieciowanym kwasem hialuronowym wcześniejszej struktury PL(A/CL) wpłynęło na znaczące skrócenie okresu rekonwalescencji. Dzieje się tak dzięki zmniejszeniu procesów zapalnych po zaimplantowaniu nici, a także przyspieszyło proces regeneracji skóry, na skutek wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny już w 14 dniu od zabiegu.

Wszystkie te właściwości powodują wysoki poziom zadowolenia Pacjentów, już krótko po zabiegu, potwierdzony przez certyfikowanych lekarzy Aptos.

W ramach linii Excellence Method HA do jednoczesnego liftingu i odmłodzenia dostępne są już 3 produkty, tak aby zagwarantować najskuteczniejsze i najbardziej wszechstronne narzędzie do kompleksowej walki z opadającymi tkankami w obszarze całej twarzy, z uwzględnieniem linii brwi, policzków, żuchwy, a także szyi, z jednoczesną odbudową jakości skóry, przywróceniem naturalnej witalności i działaniem przeciwstarzeniowym.

 Aptos to niekwestionowany lider w dziedzinie korekcji zmian starzeniowych, genetycznych czy wolumetrycznych.

Więcej informacji:

www.aestheticconcept.com.pl