Belotero Lips Shape

Belotero Lips

Belotero Lips oferuje pierwsze komplementarne podejście do powiększania ust. Tak samo jak szminka i konturówka wzajemnie się uzupełniają, tak stosowane preparaty razem Belotero Lips Shape i Belotero Lips Contour powiększają usta i poprawiają kontur, zapewniając optymalne efekty dostosowane do każdego pacjenta.

Belotero Lips Shape został stworzony, aby powiększyć i nadać kształt ustom oraz podnieść kąciki ust. Preparat ten wprowadzany jest w głęboką warstwę skóry właściwej i błonę śluzową.

Belotero Lips Contour składa się z:

  • 25,5 mg/ml kwasu hialuronowego

  • 3,0 mg/ml chlorku lidokainy

  • Bufor fosforanowy pH=7

Efekty po zastosowaniu zabiegu Belotero Lips:

  • Naturalna, wyrównana objętość ust

  • Wyrównana asymetria

  • Odnowiona ‘linia szminki’

  • Korekta drobnych linii i zmarszczek wokół ust

  • Redukcja opadających kącików ust

  • Wzmocnienie kształtu i konturu ust.

Wypełniacze stosowane w Belotero Lips są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii Dynamic Cross-Linking Technology, dzięki czemu uzyskujemy produkty o idealnej proporcji: spoistości, elastyczności i plastyczności. Przy standardowym sieciowaniu, w 1 fazie kwas hialuronowy jest w podstawowej formie (przypadkowo skręcona struktura), w 2 fazie następuje prostowanie łańcuchów kwasu hialuronowego, a w 3 fazie pierwsze sieciowanie przy użyciu BDDE: monofazowy żel. Fazy 4 i 5 stosowane są wyłącznie w produktach Belotero. Są one elementem DCLT, gdzie w fazie 4 następuje rozprężenie żelu otrzymanego w procesie pierwszego sieciowania, a w fazie 5 drugie sieciowanie poprzez dodanie nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

Belotero Lips zostało przebadane klinicznie, aby ocenić skuteczność działania zabiegu powiększania ust. Badanie zostało przeprowadzone na grupie 146 pacjentów w 21 ośrodkach w Niemczech. Okres obserwacji razem z oceną przebiegu i wyników badania wynosił ponad 4 miesiące. Efekty pod względem naturalności i wygładzenia zostały ocenione dobrze lub bardzo dobrze przez ponad 95% pacjentów. Ponad 91% lekarzy oceniło dobrze lub bardzo dobrze zabieg pod względem dystrybucji, płynności, ciągliwości kwasu hialuronowego i użytkowania ampułkostrzykawki. Zabieg okazał się satysfakcjonujący dla ponad 93% pacjentów.