DR.CYJ Hair Filler

DR.CYJ Hair Filler to wyjątkowy preparat, skutecznie hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost. Jest to pierwszy peptydowy produkt stosowany w terapii wypadania włosów, obecnie znany i rozpoznawalny na całym świecie. Został opracowany przez Koreańskie laboratorium Caregen, światowego lidera w produkcji peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu.

Wysoka skuteczność zabiegu z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej, skoncentrowanej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego, jak również opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – „Sustained Release Technology”. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze – zawieszone w nieusieciowanym kwasie hialuronowym peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry, stymulując mieszki włosowe do produkcji zdrowych włosów, pobudzając krążenie i poprawiając ukrwienie skóry głowy. Produkt wskazany jest również przed i po przeszczepie.

Działanie peptydów:

  • Dekapeptyd-10, Oktapeptyd-11, Oktapeptyd-2 (pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych, zahamowanie apoptozy, stymulacja wzrostu włosa)

  • Dekapeptyd-18, Dekapeptyd-28 (aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt, pobudzenie komórek macierzystych, namnażanie keratynocytów)

  • Oligopeptyd-54 (zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie, zatrzymanie wypadania włosów)

  • Oligopeptyd-71 (przywrócenie pigmentacji włosów, formowanie nowych włosów)

Peptydowa terapia włosów trwa 2 miesiące i wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Efekty widać już w trakcie kuracji – włosy przestają wypadać i pojawiają się nowe, stają się gęstsze, grubsze i zdrowe. Terapia przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn.

Jedna ampułkostrzykawka zawiera 1 ml skoncentrowanego preparatu o miękkiej formule, łatwej w podawaniu.

AntiAging Institute

https://www.antiaging.com.pl/