EAU THERMALE AVENE CLEANANCE COMEDOMED Koncentrat przeciw niedoskonałościom

Eau Thermale Avène Cleanance Comedomed Koncentrat przeciw niedoskonałościom.

Redukuje krosty, zaskórniki i ogranicza ich ponowne pojawianie się*.Skóra skłonna do trądziku.

Koncentrat przeciw niedoskonałościom pomaga zmniejszać ryzyko powstawania krost i zaskórników oraz ogranicza ponowne pojawianie się zmian trądzikowych.

Właściwości: Produkt nowej generacji, który poprawia jakość twojej skóry. Zmiany trądzikowe są znacząco zredukowane, skóra w ciągu dnia jest zmatowiona, a pory zwężone.

Wysoce skoncentrowana formuła ze składnikami aktywnymi:

  • Comedoclastin™ – składnik aktywny z opatentowanymi właściwościami**, reguluje nadmierne wydzielanie sebum,

  • Woda Termalna Avène – koi i łagodzi podrażnienia.

Ten produkt stanie się elementem twojej codziennej rutyny poprzez ograniczenie pojawiania się nowych zmian trądzikowych, regulowanie nadmiernego wydzielania sebum oraz redukowanie efektu „świecenia się” skóry. Lekka, płynna konsystencja bez tłustego wykończenia, Cleanance Comedomed szybko się wchłania.

Udowodniona skuteczność po 7 dniach***.

Sposób użycia: Nakładaj na twarz rano i wieczorem po użyciu preparatu oczyszczającego Cleanance. Może być użyty samodzielnie lub w połączeniu z przeciwtrądzikową kuracją farmakologiczną (z wyjątkiem doustnej izotretynoiny). Odpowiedni dla dorosłych i młodzieży. Zapach produktu jest związany z obecnością składnika aktywnego. Zapach szybko ulatnia się i nie wpływa na skuteczność produktu. Dobra tolerancja dla skóry. Unikać kontaktu z oczami.

*Pomaga ograniczyć pojawianie się nowych zmian trądzikowych.

**Postępowanie patentowe rozpoczęte.

*** Badanie kliniczne, znacząca redukcja zaskórników zaobserwowana pod kontrolą dermatologiczną wśród 51 uczestników. Stosowanie Cleanance Comedomed dwa razy dziennie przez 56 dni.