JALUPRO® classic

Nowość – Potrójne Stężenie AA

Nieustanne badania szwajcarskiego producenta Jalupro® pozwoliły stworzyć zupełnie nową procedurę medyczną Jalupro® classic o „Potrójnym Stężeniu Aminokwasów AA” dedykowaną do zabiegów w najdelikatniejszej i najbardziej problematycznej okolicy oczu. 

Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w Jalupro® kluczowych dla syntezy kolagenu czterech fundamentalnych aminokwasów: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny w ściśle określonej ilości i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów musi występować w formie prekursorowej. Synteza kolagenu jest skutecznie utrzymywana tylko wówczas, gdy AA są stale dostępne i występują w określonym stosunku. To właśnie dzięki wieloletnim badaniom naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstał produkt Jalupro® classic, który zawiera tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. Zawarty w Jalupro® małocząsteczkowy, nieusieciowany HA będzie natomiast poza swoim udowodnionym działaniem nawilżającym, ochronnym, przeciwzapalnym, czy też przyspieszającym gojenie i regenerację dodatkowo idealnym nośnikiem dla AA. 

W nowej, przełomowej procedurze zabiegowej „Potrójnego Stężenia AA” – Jalupro® classic będzie w sposób wyjątkowo skuteczny, przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelował wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml nieusieciowanego, delikatnie lepkiego HA o niewielkiej molekule pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu. Efekty będą pojawiały się nieomal natychmiast, natomiast po pełnej terapii ok 3 zabiegów uzyskane rezultaty będą długotrwałe i utrzymają się nawet do 6-12 miesięcy.

SkinSolution
skinsolution.pl