Juvederm Volux

Juvederm® Volux, Ewolucja w kolekcji Vycross®

Juvederm® Volux to pierwszy preparat zawierajacy kwas hialuronoway do iniekcji w formie implantu przeznaczony do tworzenia i przywracania objętości dolnej części twarzy.

Juvéderm® VOLUX przeznaczony jest do modelowania, kształtowania i konturowania obszaru brody i żuchwy, a efekt jego działania utrzymuje się nawet przez 18–24 miesiące.

W Juvéderm® VOLUX zastosowano przełomową technologię VYCROSS®, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania preparatów w celu uzyskania silnie związanej macierzy. Silnie związana macierz kwasu hialuronowego w produkcie Juvéderm® VOLUX zapewnia większą odporność na rozkład powodowany przez wolne rodniki niż w przypadku innych preparatów z linii VYCROSS® (in vitro). Juvéderm® VOLUX wyróżnia się najwyższą elastycznością i spoistością spośród wszystkich produktów VYCROSS®, umożliwiając modelowanie dolnej części twarzy.

Produkt zawiera dodatek lidokainy, która zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu. To idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą się cieszyć pięknie zarysowaną linią brody i żuchwy.