LIFT YOUR EXPRESSIONS TEOSYAL® ULTRA DEEP & TEOSYAL  RHA® 4

Firma TEOXANE Laboratories z siedzibą w Genewie powstała w 2003 r. Specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wypełniaczy i kosmetyków na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki bezkompromisowemu zaangażowaniu w innowacje, jakość i zadowolenie pacjentów, TEOXANE Laboratories jest jednym z czołowych producentów wypełniaczy skórnych na świecie, obecnym w ponad 90 krajach.

Od początku istnienia firmy skupialiśmy się na tym, aby podążać za potrzebami i trendami rynku medycyny estetycznej, oferując skuteczne rozwiązania dla lekarzy na całym świecie oraz pomagając kobietom i mężczyznom zachować ich piękno.

Bogata gama preparatów pozwala na precyzyjne dobranie rodzaju zabiegu do potrzeb i oczekiwań.

Innowacyjne preparaty z linii Teosyal RHA® wpisują się doskonale w obecny trend w medycynie estetycznej, jakim jest zachowanie młodego wyglądu przy naturalnych, nieprzerysowanych rezultatach.

LIFT YOUR EXPRESSIONS – WYRAŹ SWOJE EMOCJE

Zabieg wolumetryczny według TEOXANE to specjalnie zaprojektowane rozwiązanie łączące dwa produkty wolumetryczne kwasu hialuronowego: TEOSYAL® ULTRA DEEP i TEOSYAL RHA® 4, stworzone w celu przywrócenia utraconej objętości przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyrazu twarzy pacjenta.

Teosyal® Ultra Deep idealnie przystosowany do zapewnienia podparcia dla głębokich struktur, z dużą siłą unoszenia. Umożliwia rozwiązanie problemu utraty objętości i jędrności, w szczególności w okolicy kości jarzmowych i na podbródku. Doskonale wypełnia i wygładza głębokie zmarszczki i bruzdy, pozwala także na kształtowanie owalu twarzy zapewniając przy tym długotrwałe efekty.

Teosyal RHA® 4 opracowany specjalnie do uzupełnienia objętości w dynamicznych obszarach twarzy. Zapewnia harmonijną i naturalną korekcję, szczególnie tam, gdzie ruchy mięśni oraz mimika są intensywne. Preparat wskazany dla delikatnego zwiększenia objętości. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom reologicznym doskonale integruje się z tkanką i nie zakłóca dynamiki twarzy, co pozwala na zachowanie jej naturalnego wyglądu i ekspresji. Produkt posiada certyfikat FDA.

Razem tworzą idealnie dopasowane i komplementarne rozwiązanie zabiegowe, a w połączeniu ze specjalnie opracowaną wielowarstwową techniką ich podania, uwzględniającą właściwości płytkich i głębokich przedziałów tłuszczowych, pozwalają na indywidualne, kompleksowe leczenie dla każdego pacjenta, aby zaspokoić jego potrzeby i zachować naturalne piękno jego twarzy.

Korzyści zabiegu:

– efekt uniesienia i liftingu

– optymalna projekcja

– wyraźny kontur

– naturalne rezultaty i naturalna dynamika twarzy

– długotrwałe efekty

Skontaktuj się z nami:

TEOXANE POLSKA Sp. z o.o.

T: (22) 616 04 20

E-mail: pl_info@teoxane.com

FB: teoxanepolska

www.teoxane.com