LightPod Neo

LightPod Neo jest laserem klasy premium do zastosowań medycznych i estetycznych, który zapewnia pacjentom najwyższą jakość zabiegów.

Krótki czas impulsu (650μs) umożliwia zastosowanie wyjątkowo wysokiej energii, co czyni zabieg bardzo efektywnym a jednocześnie bezbolesnym. Jako jedyny system laserowy na świecie, posiada aż 33 wskazania FDA – w tym możliwość efektywnego zastosowania wiązki laserowej na opaloną skórę oraz wszystkie jej typy. Dodatkową zaletą LightPod Neo jest brak konieczności stosowania znieczulenia oraz chłodzenia partii ciała poddanych zabiegowi. Nieinwazyjność zabiegu pozwala pacjentom od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności. Niska bolesność daje możliwość wykonania zabiegu u dzieci i osób mających niski próg bólu.

Wskazania w medycynie estetycznej:

  • fotoodmładzanie (wygładzanie, spłycanie zmarszczek), ujędrnianie skóry

  • usuwanie owłosienia we wszystkich fototypach

  • przebarwienia, melazma, zmiany pigmentacyjne

  • naczynia na twarzy i na nogach

  • rumień

  • punkty rubinowe

  • spłycanie i rozjaśnianie blizn, rozstępów

  • blizny potrądzikowe

  • sińce i zasinienia po iniekcjach

Wskazania dermatologiczne: trądzik, nawet zmiany cystowe, trądzik różowaty, łuszczyca, brodawki wirusowe, grzybica paznokci, naczyniaki płaskie (nawet u dzieci), melazma, leczenie przewlekłego. zapalenia mieszków włosowych.

Poznaj opinie lekarzy o laserze Lightpod NEO

Dr Barbara Jerschina

„Neo to rewolucyjny laser, który dzięki mikrosekundowemu impulsowi nie wymaga schładzania i znieczulania pacjentów, a co za tym idzie, znacznie wzrasta skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Niezwykle istotne jest to, że laser ten jest skuteczny w leczeniu wielu schorzeń skórnych, np. nieprawidłowych naczyń, rumienia, trądziku różowatego, trądziku młodzieńczego, uporczywych przebarwień czy regeneracji skóry. Nie jest potrzebny żaden okres rekonwalescencji, a skóra tuż po zabiegu wygląda przepięknie! „

Dr Ewa Gułaj

„LPN jest urządzeniem o wielokierunkowym zastosowaniu we wskazaniach medycznych. W mojej klinice szczególnie wykorzystywany jest w schorzeniach naczyniowych oraz w leczeniu trądziku i łuszczycy. Natomiast wskazania estetyczne to resurfacing oraz bezbolesna epilacja.”

LightPod Neo

Laser mikrosekundowy Połączenie wysokiej mocy i krótkiego impulsu sprawia, że leczenie jest bezpieczne, skuteczne i dobrze tolerowane bez konieczności chłodzenia skóry.

https://intobeauty.pl/urzadzenie/lightpod-neo/