Neauvia Stimulate

Neauvia to firma estetyczna utworzona w 2012 r., bazująca na unikatowej ekspertyzie i założeniach integracyjnej medycyny estetycznej. Dzięki swojej unikatowości, marka bardzo szybko zdobyła zaufanie oraz uznanie lekarzy i pacjentów na całym świecie, przekształcając się w dynamicznie rozwijającą się międzynarodową instytucję, z oddziałami produkcji we Włoszech, Szwajcarii i Polsce. Neauvia to marka oferująca przełomowe podejście oraz produkty stworzone na potrzeby rynku medycyny estetycznej, zawsze poparte nauką i badaniami klinicznymi. Głównym celem marki jest dostarczenie rozwiązań umożliwiających proaktywne, holistyczne i efektywne przejęcie kontroli nad procesem starzenia. Holistyczne podejście marki do dbania o skórę opiera się na szerokim i wewnętrznym portfolio produktów, które działając ze sobą w synergii, umożliwiają osiągnięcie doskonałych, potwierdzonych klinicznie rezultatów.

Neauvia Stimulate to doskonały wybór dla pacjentów cierpiących na brak gęstości i objętości tkanki. Jego unikatowość polega na podwójnym działaniu wypełnienia i biostymulacji. Głębokie wypełnianie zagłębień skóry (w tym zmarszczek głębokich oraz bruzd nosowo-wargowych) oraz biostymulacja i rewitalizacja zapewniają doskonały efekt zabiegu. Stężenie HA na poziomie 26 mg/ml uzupełniono dodatkowo o 1-procentową zawartość hydroksyapatytu wapnia. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów) równomiernie rozłożonych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji. Niewielkie cząsteczki CaHA nie zakłócają czynności fagocytów i są stopniowo uwalniane podczas degradacji implantu. Bezpieczne i optymalne stężenie CaHA może zapewnić doskonałe wyniki, nie powodując działań niepożądanych.

Korzyści jakie oferuje produkt:

– dzięki pobudzaniu procesu neokolagenezy preparat zapewnia trwalszy efekt korekty estetycznej

– istotna poprawa poziomu jędrności i gęstości skóry

– pobudzenie neokolagenzey

– produkt natychmiast uzupełnia deficyty tkanki nadając jej pożądany kształt i objętość oraz stopniowo poprawia jakość skóry

Więcej informacji na stronie

www.neauvia.pl