NLift

Holistyczne podejście pozwala spojrzeć na zabiegi medycyny estetycznej z innej perspektywy niż ta, do której przywykliśmy. Promowanie zabiegów jako połączenie różnych terapii, tak aby osiągnąć najlepsze wyniki w zatrzymaniu procesu starzenia, stało się celem badaczy Neauvia. Smart Combination Therapy to innowacyjne podejście do zabiegów medycyny estetycznej, które łączy wypełniacze, urządzenia kosmeceutyki oraz suplementy w jeden protokół zabiegowy. Technologia SCT została opracowana przez zespół badawczy Neauvia i stanowi ważną oraz nowoczesną koncepcję na rynku estetycznym. Dzięki niej możemy osiągać doskonałe rezultaty w dbaniu o naturalne piękno. Odzwierciedleniem jej jest zabieg #Nlift, który wykorzystuje urządzenie Zaffiro, wypełniacze Neauvia, profesjonalną pielęgnację kosmeceutykami Neauvia oraz suplementy. #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych. Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!

Protokół #Nlift składa się z dwóch zabiegów.

W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.

Druga sesja Nlift – jest przeprowadzana po tygodniu – i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Już po 21 dniach od wykonania całego protokołu #Nlift następuje wzrost fibroblastów o 101%!*

Domowa pielęgnacja jest kontynuacją zabiegów w gabinecie i sprawia, że możemy cieszyć się ich efektami przez długi czas. W procedurze pozabiegowej #Nlift znajdziesz takie produkty jak: ampułkę Anti-Age Booster z serii Neauvia Enhancement System, krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced System. Idealne połączenie od wewnątrz jak i na zewnątrz, które neutralizuje wolne rodniki, dogłębnie odżywia i przywraca skórze promienność.

Więcej na stronie

www.neauvia.pl