DERMOKOSMETYKI NOON AESTHETIC

Noon Aesthetics to izraelska marka debiutująca w Polsce, oferująca profesjonalne kosmetyki do gabinetów medycyny estetycznej. Jej produkty bazują na alfa i beta-hydroksykwasach o wysokich stężeniach i pH poniżej 1, zawierających unikalną, opatentowaną technologię DermShield™, która zapobiega typowym dla kwasów skutkom ubocznym, takim jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Ten zestaw właściwości otwiera nowe możliwości leczenia pacjentów z bardzo wrażliwą skórą.

Należy pamiętać, że sukces pielęgnacji problematycznej skóry i najlepsze rezultaty leczenia zapewnia wyłącznie kompleksowe podejście do terapii, łączące profesjonalne zabiegi w gabinecie z odpowiednio dobraną pielęgnacją domowa.

Kosmeceutyki do użytku domowego, podobnie jak linia profesjonalna, również bazują na technologicznej nowości DermShield™, która umożliwiła NOON Aesthetics opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry PARACEUTICAL, zawierających składniki aktywne o przełomowo wysokich stężeniach.

Przykładem dermokosmetyku będącego innowacją oferowaną przez Noon Aesthetics jest Azelaic Forte 25, krem o zawartości 25% kwasu azelainowego oraz 5% alfa arbutyny, jedyny produkt o tak wysokim stężeniu kwasu azelainowego nie podrażniający skóry, do stosowania 2 razy dziennie. Azelaic Forte 25 doskonale poradzi sobie ze zmianami chorobowymi związanymi z trądzikiem różowatym, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym eliminuje nadmiar bakterii. Wysokie stężenie kwasu azelainowego gwarantuje selektywne działanie rozjaśniające, umożliwiając bezpieczną walkę z hiperpigmentacjami, nie zmieniając naturalnie ciemnej karnacji. Kosmeceutyk wybiela przebarwienia pozapalne powstałe w konsekwencji trądziku pospolitego. Alfa arbutyna będąca naturalną pochodną Hydrochinonu hamuje działanie tyrozynazy odpowiedzialnej za proces produkcji melaniny, nie niosąc ryzyka podczas długotrwałego stosowania. Dermokosmetyk Azelaic Forte 25 firmy Noon Aesthetics jest preparatem całorocznym, nie powoduje fotouczulenia, może być stosowany u kobiet w ciąży oraz jako wsparcie dla antybiotykoterapii. Doskonale sprawdzi się jako produkt po terapii laserowej na przebarwienia.

Noon Aesthetics jest liderem w leczeniu problemów skórnych, a nie tylko ich objawów. Dostarczając innowacyjnych rozwiązań łączy estetykę z nauką, wierząc, że każdy zasługuje na piękną skórę.

Więcej informacji:

Aesthetic Concept

www.aestheticconcept.com.pl