Nowy cykl szkoleń: Nauka i Technologia

Drogie koleżanki i koledzy lekarze.

Nowa aktywność SLDE – Nauka i Technologia

Wsłuchując się w Państwa potrzeby i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy nowy blok szkoleniowy zatytułowany – Nauka i technologia.

Szkolenia będą miały na celu usystematyzowanie wiedzy na temat produktów i preparatów wykorzystywanych w zabiegach z zakresu estetyki lekarskiej, jak również omówienie rodzajów i możliwości terapeutycznych nowoczesnej aparatury medycznej.

Wykonamy dla Państwa przegląd szerokiego wachlarza dostępnych wyrobów medycznych – preparatów z kwasem hialuronowym, induktorów tkankowych, toksyny botulinowej, pilingów ,zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Zapoznamy Państwa z aktualnymi badaniami naukowymi/badaniami klinicznymi dotyczącymi poszczególnych preparatów, które obrazują ich działanie, zachowanie się w skórze, wpływ na tkankę i jej przebudowę – co ma bezpośrednie przełożenie na efektywność i zabiegową i bezpieczeństwo. Porównamy zastosowane w nich rozwiązania technologiczne oraz wskażemy możliwości i zakresy ich stosowania w przypadku określonych potrzeb terapeutycznych. Oprócz zdobycia wiedzy teoretycznej, będą Państwo mieli okazję wzięcia udziału w zajęciach praktycznych .

W ramach szkoleń najlepsi specjaliści podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami odnośnie najczęściej wykorzystywanych w terapiach sprzętów medycznych.

Podobnie, jak w przypadku preparatów, będą Państwo mieli do dyspozycji w jednym miejscu i czasie kilka urządzeń, co będzie wspaniałą okazją do zapoznania się z ich poziomem zaawansowania, zakresami działania, wskazaniami terapeutycznymi oraz porównanie ich między sobą.

Będziemy służyć pomocą w przypadku wszelkich pytań i umożliwimy Państwu wykonanie zabiegów.

Wierzymy, że tego rodzaju szkolenia będą dla Państwa wartościowe i ułatwią zdobycie niezbędnej wiedzy.

W trakcie jednego spotkania tematycznego będzie możliwość zapoznania się z wieloma produktami/urządzeniami/technologiami .

Zapraszamy serdecznie.

Pierwszy blok tematyczny- INDUKTORY TKANKOWE już 27,28 luty 2021 w warszawie w siedzibie SLDE na ul.Włodarzewskiej 69A