PEELINGI NOON AESTHETICS

Innowacja na miarę światową – peelingi o wysokim stężeniu, niskim pH<1, ale bez podrażnień, dla każdego typu skóry i przez cały rok.

Większość producentów peelingów chemicznych używa tych samych kwasów, a zastosowanie każdego z nich niesie ze sobą charakterystyczne skutki uboczne w postaci podrażnienia, pieczenia, zaczerwienienia czy też obrzęku. Aby zniwelować problem uwrażliwienia skóry obniża się stężenie kwasu do minimalnego poziomu, dodając bufory i zwiększając pH tym samym zmniejszając aktywność produktów.

„High Concentration – No Iritation” to myśl przewodnia izraelskiej marki Noon Aesthetics, która chcąc wyróżnić się na tle istniejących preparatów na bazie alfa- i beta-hydroksykwasów opracowała przełomowy związek umożliwiający rozwój profesjonalnych peelingów o wysokim poziomie koncentracji, przy zachowaniu niskiego pH<1, ale bez wywoływania podrażnień.

DermShield™ to unikalna technologiczna tarcza dla skóry, hamująca kaskadę neurogennego zapalenia, jakie jest normalną reakcją skóry na czynniki chemiczne.

DermShield™ rozpoczyna swoje działanie na poziomie nocyreceptorów C będących pierwszą linią obrony w najbardziej zewnętrznej warstwie naskórka – zahamowane zostaje rozszerzenie naczyń krwionośnych i nie dochodzi do aktywacji komórek tucznych.

Noon Aesthetics umożliwia wykonywanie zabiegów z wysoko skoncentrowanymi substancjami u pacjentów z trądzikiem różowatym, pospolitym, AZS, ŁZS, skórą alergiczną – każdą jednostką chorobową wiążącą się ze szczególną wrażliwością, ale nie tylko.

Ideą marki są terapie łączone pozwalające na eliminowanie kilku współistniejących defektów skórnych. Pomoc w gabinetach oferujących zabiegi z zastosowaniem peelingów od Noon Aesthetics znajdą także pacjenci z zaburzeniami pigmentacji, utratą elastyczności skóry, oznakami fotostarzenia, rozszerzonymi naczyniami czy trądzikiem piorunującym.

Izraelska innowacja umożliwia terapie całoroczne, nie wyłączając pacjenta z codziennego funkcjonowania i nie narażając go na uwrażliwienie skóry poprzez intensywne złuszczanie. Noon Aesthetics pozwala na zastosowanie preparatów u osób z różnymi fototypami, a każdy z zabiegów z użyciem peelingów charakteryzuje się wielotorowym działaniem ze względu na preparaty okołozabiegowe o innowacyjnie wysokim stężeniu, jakie oferuje marka, np. kwas azelainowy 25% do codziennego stosowania bez wywoływania podrażnień.

 

W ofercie producenta znajdziemy 6 różnych peelingów:

  • G-Peel 50 – kwas glikolowy o stężeniu 50% i pH 0,5, do zastosowania dla najbardziej reaktywnych, alergicznych, suchych skór, idealnie sprawdzający się również na szyi i dekolcie.

  • G-Peel 50 Nanoconstructed Gel – dzięki nanotechnologii i zjawisku tiksotropii preparat penetruje w głąb skóry i działa jak 70% kwas glikolowy.

  • J-Peel Delicate – innowacyjny roztwór popularnego Jessnera, w składzie: 8% kwasu salicylowego, 14% kwasu mlekowego i 12% kwasu cytrynowego zastępującego rezorcynę; dzięki tej zamianie peeling możemy zastosować w zabiegu anti-aging uzyskując efekt rozjaśnienia i napięcia na skórze.

  • P-Peel 20 Nanoconstructed Gel – mieszanina 20% kwasu pirogronowego z 20% kwasem mlekowym – idealne rozwiązanie w walce z melasmą u pacjentów z odwodnioną skórą.

  • P-Peel 40 Nanoconstructed Gel – 40% kwas pirogronowy oraz 5% kwasu mlekowego; peeling stosowany w terapiach przebarwień pozapalnych, powierzchownych blizn i rogowaceniu okołomieszkowym.

  • S-Peel 20 – 20% kwas salicylowy polecany w terapiach dla cer trądzikowych lub przeciwstarzeniowych.

Zastosowanie peelingów Noon Aesthetics w technologii DermShield™ w połączeniu z leczniczymi stężeniami składników aktywnych w pielęgnacji domowej, pozwala w końcu na skuteczne leczenie zespolonych problemów każdego typu skóry.

Noon Aesthetics, łącząc estetykę z nauką, odpowiada na zmieniające się potrzeby skóry naszych pacjentów, gdyż każdy zasługuje na piękną skórę.

Więcej informacji:

Aesthetic Concept

www.aestheticconcept.com.pl