Perły Dermatologii Estetycznej 2019

Mamy przyjemność ogłosić, rozpoczęcie 15 edycji konkursu – Perły Dermatologii Estetycznej!

W zeszłym roku, jako Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych świętowaliśmy już 20 urodziny. To piękna rocznica upłynęło tyle czasu, dostaliśmy ogrom dobrej energii i wspierających gestów. 

Czas pędzi, jednak my nadal pamiętamy pierwszą edycję, która była udanym początkiem czegoś, co trwa do dziś i przynosi nam wiele satysfakcji, dlatego zawsze będziemy wspominać ją z pewnym sentymentem. Jesteśmy szczęśliwi, że już tyle lat, tworzymy wspólnie coś ważnego i potrzebnego. Z każdą edycją przybywa uczestników konkursu, co nas bardzo cieszy.  To wspaniałe, jak wielu lekarzy zaangażowało się przez te wszystkie lata, na rzecz tego, abyśmy wspólnie mogli wyłonić produkty, technologie i zabiegi estetyczne najwyższej jakości. Jak podkreśla Prezeska stowarzyszenia dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska, lekarze wybierają produkty, które ich zdaniem są najbardziej bezpieczne, efektywne, sprawdzone i skuteczne. Nasze działania, przynoszą korzyść zarówno samym lekarzom, jak i konsumentom.

Jak co roku, do wzięcia udziału w konkursie, zapraszamy wyłącznie lekarzy. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 20 września. Tego dnia odbędzie się głosowanie i zostaną wyłonione najlepsze zgłoszone propozycje.

Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki, zaplanowana jest na marzec przyszłego roku. Jednak już dziś wiemy, że będzie pięknie, jak co roku, w końcu to Wy, nasi wspaniali uczestnicy jesteście sercem Pereł Dermatologi Estetycznej. Już nie możemy się doczekać.

A tymczasem, przedstawiamy tegoroczne kategorie, w których możecie Państwo głosować:

Kategoria Produkty zabiegowe:

Zdrowe włosy

Łabędzia szyja

Perfekcyjny tandem

Kompleksowa odnowa skóry

Ponętne usta

Magnetyczne spojrzenie

Dermostymulacja

Smukłe ciało

Innowacyjność i Technologia

Zabieg Roku 2019!

Kategoria Dermokosmetyki:

Ochrona przeciwsłoneczna

Skóra wrażliwa

Regeneracja i ukojenie

Nowość Roku 2019!

Do głosowania zapraszamy wyłącznie lekarzy.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 20 września.

Już 20 września 2019 roku wyłonimy najlepsze produkty, technologie i zabiegi estetyczne, które zostały zgłoszone podczas 15 edycji konkursu Perły Dermatologii Estetycznej.