Perły Dermatologii Estetycznej 2018

21 września 2018 zakończyło się głosowanie w Konkursie na Perły Dermatologii Estetycznej. Dziękujemy wszystkim lekarzom, którzy oddali swój głos na najlepsze i najbardziej skuteczne produkty stosowane w tej dziedzinie medycyny.

Dodatkowo, w tym roku z okazji XX Kongresu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Kapituła Konkursu na Perły Dermatologii Estetycznej postanowiła uhonorować w tym roku, specjalnym wyróżnieniem produkty, które odegrały szczególną rolę w rozwoju dermatologii estetycznej. Perły Dwudziestolecia – Czytaj dalej…

Przedstawiamy produkty, które uzyskały największą liczbę głosów lekarzy w 2018 roku.

Kategoria: Zdrowe Włosy

REGENERA ACTIVA

Sekret pięknych włosów leży w Twojej naturze.

Regenera Activa

REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek, którego zastosowanie obejmuje szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej. Podczas pojedynczej sesji, gdzie pacjent jest zarówno dawcą jak i biorcą autologicznego przeszczepu, jesteśmy w stanie stymulować miejsce poddane zabiegowi za pomocą komórek progenitorowych i czynników wzrostu uzyskanych z miejsca pobrania przeszczepu.

REVISAGE, www.regeneraactiva.pl

 

Kategoria: Perfekcyjny Tandem

NEAUVIA STIMULATE & LIFT

Neauvia StimulateLift

Neauvia Stimulate & Lift to nowoczesny niechirurgiczny lifting twarzy, który ma jednoczesne działanie liftingujące oraz regeneruje skórę pacjenta ? nawilża ją oraz przebudowuje, działając zarówno w głębi jak i na jej powierzchni. Zabieg Stimulate & Lift składa się z trzech odrębnych zabiegów wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych, podczas których podajemy pacjentowi dwa rodzaje produktów Neauvia ? Stimulate oraz Hydro Deluxe.

Więcej informacji na stronie www.neauvia.pl

Kategoria: Kompleksowa Odnowa Skóry

Restylane Skinboosters

Restylane Skinboosters

Unikatowy zabieg regeneracyjny ? Restylane Skinboosters? można wykonać dwoma produktami: Restylane Skinboosters Vital oraz Restylane Skinboosters Vital Light, które różnią się między sobą stężeniem kwasu hialuronowego, dzięki czemu mamy do wyboru dwie siły rewitalizacyjne. Pozwala nam to lepiej spersonalizować zabieg i dopasować go do potrzeb skóry pacjenta.

Galderma Polska, www.galderma.pl

Kategoria: Ponętne Usta

NEAUVIA INTENSE LIPS

Neauvia Intense Lips

Neauvia Intense Lips to naturalny, organiczny i bezpieczny produkt z kwasem hialuronowym dedykowany do powiększania objętości ust. Ten usieciowany, czysty kwas hialuronowy podawany w obszar ust, nie tylko je nawilża, ale przede wszystkim widocznie powiększa i modeluje.

Więcej informacji na stronie www.neauvia.pl

Kategoria: Magnetyczne Spojrzenie

JUVÉDERM VOLBELLA with Lidocaine

Juvederm Volbella

Preparat Juvéderm? VOLBELLA pomaga kompleksowo odmłodzić okolicę oka. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy wypełnia zapadniętą okolicę podoczodołową, kurze łapki, zmarszczki gładzizny oraz poziome czoła.

Allergan Polska, www.allergan.pl

Kategoria: Dermostymulacja

Regeneris Cellular Matrix

Regeneris Cellular Matrix

Regeneris Cellular Matrix to efekt wieloletniej pracy lekarzy, biotechnologów i inżynierów tkankowych ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, którzy stworzyli pierwszy na świecie zestaw do zabiegu kumulującego efekt działania najskuteczniejszych oraz najlepiej przebadanych w medycynie estetycznej substancji, czyli kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.

Lea Vivacy, www.regeneris.pl

Kategoria: Smukłe ciało

CoolSculpting

CoolSculpting

CoolSculpting to jedna z najnowocześniejszych technologii wykorzystująca zjawisko kriolipolizy, przeznaczona do nieinwazyjnej redukcji lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. To skuteczny zabieg wyszczuplający poszczególne partie ciała polegający na kontrolowanym wymrażaniu komórek tłuszczowych.

Allergan Polska, www.allergan.pl

Kategoria: Innowacyjność i Technologia

STYLAGE BI-SOFT?

BI-SOFT? ? BEZPIECZEŃSTWO I PRECYZJA

BI SOFT

W 2018 roku francuska firma Laboratoires VIVACY? wprowadziła na rynek innowacyjną i opatentowaną technologię strzykawek Stylage Bi-SOFT?. Technologia Bi-SOFT? pozwala lekarzowi na większą precyzję, wygodę i maksymalną kontrolę podczas iniekcji kwasu hialuronowego, co z kolei zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawia komfort zabiegu.

Lea Vivacy, www.stylage.pl

Kategoria: Harmonia Piękna

APTOS EXCELLENCE VISAGE METHOD

Excellence Visage Method

To najskuteczniejsze i najbardziej wszechstronne narzędzie do kompleksowej walki z opadającymi tkankami w obszarze całej twarzy, z uwzględnieniem linii brwi, policzków, żuchwy, a także szyi, z jednoczesną odbudową jakości skóry, przywróceniem naturalnej witalności i działaniem przeciwstarzeniowym.

Unikalna kompozycja nici, rozpuszczalnego materiału, będącego kopolimerem kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, dwóch stymulatorów tkankowych, teraz wzbogaconych także o kwas hialuronowy P(LACL)HA, stanowiąc tym samym trzecią już generację nici Aptos.

Aesthetic Concept, www.aestheticconcept.com.pl

Kategoria: Zabieg Roku 2018!

Princess VOLUME PLUS

Princess Volume Plus

Princess? Volume Plus to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do zabiegów wolumetrycznych, odbudowy i modelowania owalu twarzy, a także leczenia rekonstrukcyjnego w lipotrofii twarzy, blizn ubytkowych i asymetrii morfologicznej.

Croma Pharma, www.croma.pl

Kategoria: Ochrona Przeciwsłoneczna

Melan 130+ pigment control

melan130

Melan 130+ pigment control to innowacyjny produkt z nowej gamy przeciwsłonecznej Mesoprotech stworzony przez hiszpańskie laboratorium Mesoestetic. Dzięki zawartości filtrów fizycznych, chemicznych i biologicznych Melan 130+ gwarantuje najwyższą* ochronę przeciwsłoneczną (UVB 131 i UVA 67). Ponadto azeloglicyna zapobiega powstawaniu przebarwień hamując działanie tyrozynazy ? enzymu odpowiedzialnego za produkcję melaniny.

URGO Aesthetics, www.bioprofil.pl

Kategoria: Regeneracja i ukojenie

Emolium Skin Repair

emolium cialo stopy

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie pielęgnacji wymagającej skóry suchej i wrażliwej, eksperci Emolium we współpracy z dermatologami opracowali nową linię ? Emolium Skin Repair?.

Preparaty linii zawierają składniki o intensywnym działaniu naprawczo-regenerującym, które wspomagają odnowę komórkową i wzmacniają strukturę naskórka.

Dermonaprawczy balsam do ciała? ? koi, nawilża i odżywia.

Dermonaprawczy krem do stóp? ? wspomaga odnowę komórkową naskórka, wzmacnia jego strukturę, zabezpieczając przed podrażnieniami.

SANOFI, www.sanofi.pl

Kategoria: Skóra naczynkowa

Koncentrat na naczynka Iwostin Capillin Forte

CAPILLIN PL Koncentrat 75ml 122017 t

Specjalistyczny preparat przeznaczony do codziennej pielegnacji skóry twarzy i ciała. Zawiera kompleks zmikronizowanej diosminy oraz hesperydyny w optymalnych stężeniach, skuteczny w redukcji trwałych zaczerwienień oraz przeciwdziałaniu ich utrwalania.

SANOFI, www.sanofi.pl

Kategoria: Skóra Wrażliwa

Cetaphil

Cetaphil

Już od 14-stu lat Cetaphil pomaga polskim lekarzom w codziennych zmaganiach z pielęgnacją skóry ich pacjentów.

Na bazie wielu badań z dziedziny dermatologii oraz dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, powstała seria specjalistycznych dermokosmetyków, które dbają nawet o najbardziej wymagających pacjentów.

Cetaphil EM Emulsja micelarna do mycia

Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała

Cetaphil DA Ultra Krem intensywnie nawilżający

Cetaphil PS Lipoaktywny Krem nawilżający

Galderma Polska, www.galderma.pl

Kategoria: Nowość Roku 2018!

AOX Ferulic

Ferulic 4

Najnowsze serum o działaniu antyoksydacyjnym i ochronnym stworzone przez hiszpańskie Laboratorium Mesoestetic. Dzięki synergicznemu działaniu trzech unikalnych składników aktywnych serum zapewnia silne działanie antyoksydacyjne i anti-aging: 15% witamina C w czystej formie stymuluje syntezę kolagenu, chroni komórki skóry przed szkodliwymi skutkami utleniania, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu, i wyraźnie ją rozświetla. Zawarty w serum kwas ferulowy w bezpiecznym stężeniu 0,5% chroni fibroblasty przed uszkodzeniami spowodowanymi np. promieniowaniem UV, a innowacyjny składnik Protech-Cell Complex w połączeniu z witaminą E hamuje działanie wolnych rodników, a także chroni lipidy obecne w naskórku wzmacniając barierę ochronną skóry.

URGO Aesthetics, www.bioprofil.pl