Perły Dermatologii Estetycznej 2021 – głosowanie rozpoczęte

Mamy przyjemność ogłosić, rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu – Perły Dermatologii Estetycznej 2021!

Organizowany od siedemnastu lat konkurs na najlepsze produkty stosowane w estetyce lekarskiej jest promocją jakości i bezpieczeństwa w tej dziedzinie medycyny. Od samego początku ideą konkursu było zwrócenie uwagi lekarzy na najlepsze preparaty, zabiegi, dermokosmetyki oraz urządzenia medyczne, które to stanowią doskonałe narzędzie pracy i umożliwiają prowadzenie skutecznych a zarazem bezpiecznych terapii.

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych od lat pełni rolę opiniotwórczą, więc obecnie już sama nominacja do konkursu i jej zatwierdzenie przez lekarskie gremium stanowi wyróżnienie dla preparatu czy technologii i świadczy o jego jakości. Aprobata ze strony licznego grona specjalistów stanowi także sygnał dla innych lekarzy, jakie produkty czy urządzenia warto stosować we własnej praktyce, mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów, jak i własny komfort i bezpieczeństwo pracy

Głosy lekarzy z całej Polski zdecydują, który z nominowanych produktów otrzyma Perłę Dermatologii Estetycznej. Od zeszłego roku głosujemy tylko on-line, przez formularz dostępny na stronie Stowarzyszenia do 5 lutego 2022.

Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki, zaplanowana jest tradycyjnie na sobotni wieczór naszego marcowego Kongresu. Jednak już dziś wiemy, że będzie pięknie, jak co roku, w końcu to Wy, nasi wspaniali uczestnicy jesteście sercem Pereł Dermatologi Estetycznej. Już nie możemy się doczekać.

A tymczasem, przedstawiamy tegoroczne kategorie, w których możecie Państwo głosować: