Azelaic Forte 25

Azelaic Forte 25 Noon Aesthetics

W dzisiejszym dynamicznym świecie, czynniki, takie jak: zanieczyszczenia, stres, zmienne warunki atmosferyczne, przetworzona i niezbilansowana żywność, współistniejące choroby i nietolerancje pokarmowe itp. odbijają się na wyglądzie naszej skóry. Właściwie trudno już mówić o skórze normalnej. Normą zaś staje się skóra z różnymi sekwencjami problemów. Przemysł kosmetyczny chcąc sprostać współczesnym potrzebom klientów staje przed licznymi wyzwaniami, takimi jak nadmierna wrażliwość skóry, tłustość czy problematyczny łojotok, trądzik różowaty itp. Odpowiednia pielęgnacja staje się więc priorytetem. Izraelska marka NOON Aesthetics skupia się na kompleksowej pielęgnacji skóry. Przynosi rozwiązanie w leczeniu najbardziej wymagających i wrażliwych skór, dostarczając jakościowych składników aktywnych w najwyższym stężeniu, ale bez wywoływania skutków ubocznych, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii DermShield™. Ta unikalna formuła skutecznie hamuje i wydłuża w czasie o 95% kaskadę neurogennego stanu zapalnego, eliminując przy tym podrażnienia, pieczenie i zaczerwienienia.

Najbardziej innowacyjnym, spektakularnym w działaniu, a przez to uwielbianym przez pacjentów jest preparat do codziennego stosowania – Azelaic Forte 25, o najwyższym w Europie 25% stężeniu kwasu azelainowego. Działa leczniczo na zmiany chorobowe związane z trądzikiem różowatym, eliminując nadmiar bakterii, redukując grudki i stany zapalne. Dodatkowo, produkt ten zawiera 5% alfa-arbutyny, niezwykle silnego środka wybielającego, który hamuje działanie i aktywność Tyrozynazy, enzymu utleniającego, odpowiedzialnego za produkcję melaniny. Skuteczny w leczeniu przebarwień we wszystkich typach skóry, w tym wrażliwej.

Dodatkowo Azelaic Forte 25 wykazuje działanie antyoksydacyjne: Kwas azelainowy pełni rolę zmiatacza wolnych rodników, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Poprawia kondycję keratynocytów oraz normalizuje procesy rogowacenia, wpływając pozytywnie na strukturę skóry. Hamuje syntezę białek bakterii tlenowych i beztlenowych. Blokuje aktywność neutrofili, zapobiegając stanom zapalnym. Działa przeciwłojotokowo: poprzez hamowanie α- reduktazy. Reguluje produkcję sebum, zapobiegając przetłuszczaniu skóry. Skutecznie redukuje przebarwienia po trądziku młodzieńczym i sterydowym, ale także po opryszczce czy ostudzie. Wykazuje korzystny wpływ na zmniejszenie przebarwień w przebiegu odczynów fotoalergicznych i fototoksycznych, po oparzeniach lub też mechanicznych uszkodzeniach skóry.

Warto inwestować w nowoczesne rozwiązania, aby cieszyć się zdrową i promienną skórą, która przetrwa wyzwania współczesnego świata.

Wybierz

Azelaic Forte 25

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.