Green Sea Peel

Green Sea Peel – innowacyjna terapia przebudowująca skórę na wielu poziomach. Green Sea Peel łączy w sobie działanie eksfoliujące z biomikronakłuwaniem.
Hydrolizowana gąbka morska, zawiera w istocie krzemionkowe biomikroigły, które wykazują zdolność tworzenia mikrokanalików w skórze i utrzymywania się w niej od 3 do 5 dób. Przez ten czas stymulują skórę, indukując kaskadę procesów regeneracyjnych. Pobudzenie neokolagenezy i funkcji anabolicznych fibroblastów przyczynia się do przebudowy skóry właściwej, co w istocie przekłada się na redukcję blizn potrądzikowych, zagęszczenie skóry i jej wzmocnienie.
Z uwagi na ekstrakt z Durvillea Antarctica, produkt wykazuje typowe cechy peelingu, bez udziału kwasów AHA i BHA. Dzięki temu stanowi alternatywę dla osób z nadwrażliwością na owe składniki. Ekstrakt ten cechuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, niwelując procesy degeneracyjne w skórze, spowodowane zarówno czynnikami środowiskowymi, jak i endogennym starzeniem. Dodatkowo efektywnie hamuje migrację melanosomów, wpływając na potencjał depigmentacyjny zabiegu.
Ponad to badania naukowe potwierdzają seboregulujące właściwości ekstraktu Durvillea Antarctica, dzięki czemu Green Sea Peel stanowi odpowiedź również na potrzeby skór tłustych i trądzikowych.
Co istotne, gąbki antarktyczne, wykazują działanie przeciwbakteryjne względem opornych szczepów oportunistycznych, m.in. przeciwko gronkowcowi ludzkiemu, hamując rozwój patogenów i przyczyniając się do odbudowy naturalnej flory fizjologicznej skóry, co stanowi istotny czynnik w walce zaburzeniami zapalnymi skóry, takimi jak trądzik pospolity, czy różowaty.
Największe zalety:

– połączenie peelingu z mikronakłuwaniem w jednym zabiegu
– możliwość dostosowywania mocy zabiegu do potrzeb danego klienta
– stymulacja proliferacji fibroblastów oraz wpływ na cykl komórek skóry
– hamowanie transferu melanosomów
– działanie przeciwbakteryjne, seboregulujące
– potencjał antoksydacyjny, hamowanie procesów starzenia
– alternatywa dla osób z nadwrażliwością na peelingi chemiczne
– wegańska formuła
– cruelty free

Wybierz

Green Sea Peel

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.