JALUPRO® Young Eye

Szwajcarskie laboratorium Professional Derma zaproponowało następną generację wyrobów medycznych na bazie aminokwasów. Pierwszy koncentrujący się na poduszkach tłuszczowych twarzy miał swój launch w 2022 r., natomiast tegoroczna premiera – to preparat dedykowany okolicy oka. Przy projektowaniu nowej generacji produktów firma wykorzystała swój wieloletni know-how (2005 r., JALUPRO® Classic) oraz aktualne potrzeby pacjentów i pacjentek. Kombinacja 7 aminokwasów dla stymulacji neokolagenazy, 3 peptydów dla ochrony kolagenu i efektu relaksacji mięśni oraz nieusieciowany dwugęstościowy małocząsteczkowy kwas hialuronowy. Efekty widoczne są po zabiegu. Dla pełnych i długotrwałych efektów (do 12 miesięcy) zaleca się 4 zabiegi. Wskazania dla okolicy oka: • zmarszczki umiarkowane i płytkie • cienie i zasinienia • mała jędrność i gęstość skóry • skóra odwodniona • przebarwienia • poprawa ukrwienia i drenaż delikatnych opuchnięć Opakowanie zawiera 1 ml gotowego produktu w ampułkostrzykawce. SkinSolution jest wyłącznym dystrybutorem marki JALUPRO® w Polsce.
654cdcb17c697

Skinsolution sp. z o.o.

Od 2017 r. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki JALUPRO®. W skład portfolio wchodzą: wyroby medyczne do iniekcji skierowane do lekarzy medycyny estetycznej oraz ortopedów, suplementy diety i aminoceutyki. Od października 2023 r. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki LipoCubeTM, wyrobów medycznych (CE & FDA approved) do pozyskiwania komórek macierzystych (SVF), egzosomów oraz micro i nano-fat. Marka gwarantuje bezpłatną edukację dla wszystkich lekarzy w Polsce.

Wybierz

JALUPRO® Young Eye

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.