Nici Aptos w technologii Namica

Nowa linia, której nazwa pochodzi od gruzińskiego słowa „Nami czyli rosa” to kwintesencja aktualnego trendu biostymulacji, dbałości o przywrócenie prawidłowych parametrów skóry, jej zagęszczenia, poprawy sprężystości oraz nawilżenia.

Dzieje się tak za sprawą dwóch stymulatorów tkankowych: kwasu polimlekowego i kaprolaktonu oraz kapsułkowanego kwasu hialuronowego, w trzech cząsteczkach Micro, SubMicro i Nano, który stopniowo uwalniany, wydłuża działanie kwasu do roku od implantacji. Pełny rezultat zabiegowy, to nie tylko przebudowa skóry i przeciwdziałanie starzeniu, ale także trwający do dwóch lat lifting tkanek, polegający na ich przemieszczeniu i naprowadzeniu na pierwotne i korzystne z estetycznego punktu widzenia położenie.

Aptos stworzył ideę nici liftingujących i od ponad 25 lat wyznacza trendy w tym zakresie, dostarczając wysokiej jakości rozwiązań w ramach czterech już Generacji Nici. Tym razem wychodzi na rynek z innowacyjną technologią kapsułkowania nano i mikro cząsteczek (NAMICA – Nano and Micro particles enCApsulation) w celu ukierunkowanego dostarczenia kwasu hialuronowego oraz kontrolowanego uwalniania w miejscu aplikacji. Różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego zostały powleczone zróżnicowaną otoczką z kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, tworząc kompozyt.

Zalety kapsułkowania:

Podczas aplikacji nici nie dochodzi do utraty cząsteczek kwasu hialuronowego. Jego unikalna bioresorpcja jest wydłużona i kontrolowana przez zróżnicowaną wielkość cząsteczek kwasu HA oraz cykl rozpadu otoczki P(LA/CL), co pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału kwasu hialuronowego, jako składnika nici. W ciągu pierwszych 14 dni od implantacji, cząsteczki HA zmniejszają odczyn zapalny, zapobiegają przed podrażnieniem i ograniczają powstawanie zwłóknień wokół zaimplantowanej nici. W kolejnej fazie biodegradacji wywoływana jest łagodna odpowiedź stymulująca, skutkująca znacznie zwiększoną produkcją włókien kolagenowych, stymulacją rozwoju mikronaczyń i zwiększonym odżywianiem podskórnej tkanki tłuszczowej i skóry właściwej. Proces ten jest wydłużany poprzez kolejno uwalniane dawki.

Technologia Namica pozwoliła dostarczyć 25 X więcej HA do tkanek niż nici Aptos III Generacji, wykorzystując w pełni parametry kwasu hialuronowego uwalnianego w czasie, zachowując jednocześnie dotychczasowy wysoki poziom liftingu i biostymulacji tkanek. To odpowiedź dla pacjentów każdej płci i w każdym wieku chcących przeciwdziałać starzeniu, jak również zachować jak najdłużej korzystne parametry swojej skóry. To nieodzowne narzędzie w zabiegach #antyptosis.

Wybierz

Nici Aptos w technologii Namica

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.