Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC

Ponad 100 opublikowanych badań naukowych i ponad 30 lat badań. Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® to terapia proteoglikanami Proteoglycan Replacement Therapy, o udowodnionej skuteczności we wsparciu zdrowych włosów przy wszystkich rodzajach wypadania włosów. Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® zawiera Marilex-P®, który jest uzyskiwany w zastrzeżonym procesie ekstrakcji z frakcjonowanego ekstraktu rybnego. Ma wysokie proporcje specyficznych bioaktywnych proteoglikanów, które uzupełniają proteoglikany podczas fazy anagenu i zapobiegają miniaturyzacji mieszków włosowych.

Kluczowe składniki:
Bioaktywne proteoglikany (Versican, Decorin, Syndecan): Wspierają i utrzymują zdrowy cykl wzrostu włosów.

Proteoglikany Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC z Marilex-P – suplement diety (tabletki) pozytywnie wpływający na jakość włosów. Wsparcie zdrowych włosów w każdym typie łysienia. Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC zawiera kompleks proteoglikanów Marilex-P®. To właśnie proteoglikany (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ) odpowiedzialne za kontrolę cyklu rozwojowego włosa. Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex-P® zawarta w Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC wspiera włosy poprzez wsparcie cyklu wzrostu włosa. Proteoglikany Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC jest produktem, którego skład jest w pełni naturalny.

Wybierz

Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.