PLASMOO

Protokół kliniczny terapii łączonej PRP+PRF
To pierwsza w pełni kompleksowa terapia autologiczna potwierdzona badaniami przeprowadzonymi na UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM w Krakowie, pozwalająca na maksymalne wykorzystanie potencjału ludzkiej krwi oraz pozyskanie aż 4 frakcji autologicznych.
PLASMOO to protokół kliniczny terapii łączonej PRP+PRF a jego terapia trwa tylko 1 miesiąc. Procedura polega na równoczesnym, podwójnym odwirowaniu frakcji PRP oraz PRF. Po pierwszym wirowaniu łączymy skoncentrowane osocze i skoncentrowaną fibrynę w frakcje ,,ELIKSIR”. Następnie po ponownym ,,dowirowaniu” reszty krwi z probówek odzyskujemy pozostałą część płytek w frakcjach PRP LCC oraz fibryny strukturalnej PRF Synergy.
PLASMOO doskonale sprawdza się jako zabieg kompleksowo poprawiający jędrność i jakość skóry dla młodych pacjentek, działając jako doskonały zabieg rewitalizacyjny i profilaktyka anti-aging.

Natomiast dla pacjentek dojrzałych, PLASMOO wykazuje dodatkowo zdolności do odbudowy tkankowej w przestrze- niach, które utraciły swoją strukturę i gęstość.

Wybierz

PLASMOO

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.