Profhilo®

Profhilo® to pierwszy stabilizowany produkt na bazie kwasu hialuronowego niezawierający BDDE, przeznaczony do odbudowy sprężystości, gęstości i kolorytu skóry i tkanki podskórnej.
Zawiera 32 mg niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego (HA) i 32 mg wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego (HA). Daje to jedno z najwyższych stężeń HA na rynku, łącznie 64 mg HA w 2 ml ampułko-strzykawce.
Dzięki jednemu z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego na rynku nie tylko wzmacnia i nawilża skórę, ale także odbudowuje starzejącą się i zwiotczałą tkankę.
Stabilizacja termiczna zmienia charakter i zachowanie HA, powodując tworzenie współpracujących kompleksów hybrydowych, które modulują tkanki.
Jedną z głównych zalet jest trwałość. Hybrydowe kompleksy kooperacyjne okazały się bardzo stabilne dzięki naturalnemu trawieniu hialuronidazy co zapewnia długotrwałe uwalnianie i podwójne działanie dwóch składników HA . To podwójne działanie jest idealne do remodelowania wiotkości skóry.
Brak sieciowania chemicznego BDDE. Profhilo® jest stabilizowane termicznie, tworząc stabilizowane hybrydowe aktywne kompleksy H-HA i L-HA. Pomimo wysokiej zawartości HA ma niski profil zapalny w połączeniu z właściwościami pro regenerującymi popartymi badaniami klinicznymit
Zmniejszenie reakcji zapalnych. W Profhilo® L-HA jest powoli uwalniany z kompleksów hybrydowych HA i dlatego nie wyzwala pierwszych cytokin zapalnych, co czyni go bardzo biokompatybilnym i bezpicznym.
tTechnologia HydroLif Action to nadanie sprężystości skórze , efekt liftingujący, bez zmiany kształtu (H-HA w Profhilo® zapewnia stabilną architekturę HA w skórze właściwej. Daje to efekt wolumetryczny bez wypełnienia – efekt Lift.
Inną zaletą stabilnego kooperacyjnego kompleksu hybrydowego w porównaniu z H-HA i L-HA jest wzrost poziomu ekspresji kolagenu typu I i typu III w fibroblastach oraz kolagenu typu IV i VII w keratynocytach.
Skutkuje to poprawą jakości skóry i nawilżenia skóry zarówno w skórze właściwej, jak i naskórka. Zwiększa się również produkcja endogennego HA i elastyny, nadając skórze młodzieńczy wygląd.ie dostępnymi zabiegami estetycznymi.

Wybierz

Profhilo®

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.