VBeam Perfecta

VBeam Perfecta to najnowsza generacja lasera barwnikowego, rozwijanego i udoskonalanego przez amerykańską markę Candela Medical od 1986. Jest to pierwszy na świecie laser wprowadzony do leczenia zmian typu Port-Wine-Stain u dzieci. Wykorzystując unikalną długość fali 595 nm, urządzenie łączy głębokość penetracji energii w tkance z wysoką absorpcją hemoglobiny. Wysoka konfigurowalność czasu trwania impulsu w zakresie od 0,45 ms do 40 ms oraz sekwencja mikropulsów, stanowi złoty standard w zabiegach naczyniowych z efektem purpury lub bez.

Optymalna długość fali w połączeniu z potężną energią i dostępnymi krótkimi impulsami, jest możliwa do dostarczenia do tkanek dzięki unikalnej technologii chłodzenia – tzw. Dynamic Cooling Device. Chłodzenie to pozwalana pokrycie obszaru zabiegowego precyzyjną dawką kriogenu, który poprzedza każdy impuls lasera. W efekcie tego, naskórek jest zabezpieczony termicznie, zdecydowanie skuteczniej niż przy chłodzeniu kontaktowym czy nadmuchowym, co zapewnia najwyższy profil bezpieczeństwa oraz znacząco podnosi komfort zabiegu.

Urządzenie zapewnia szeroki zakres plamek laserowych, dopasowanych do obszaru zabiegowego – od 3 do 12mm, oraz unikalną plamkę w kształcie elipsy – 3x10mm, dedykowaną do teleagiektazji.

Laser VBeam Perfecta znajduje skuteczne zastosowanie nie tylko w zabiegach redukujących rumień, trądzik czy niwelujących zmiany naczyniowe. Jest on również bardzo często wykorzystywany w terapiach łączonych w zabiegach na blizny chirurgiczne, blizny pourazowe, rozstępy a także w zabiegach estetycznych redukując zmarszczki i poprawiając napięcie skóry.

Potwierdzeniem wyjątkowości urządzenia jest fakt, że pracuje w ponad 670 uniwersytetach i szpitalach na całym świecie, posiada ponad 300 publikacji klinicznych a na przestrzeni ponad 30 lat wykorzystywania kolejnych generacji lasera, wykonano setki tysięcy skutecznych procedur zabiegowych

Wskazania zabiegowe:

Chirurgia: Fotokoagulacja łagodnych skórnych zmian naczyniowych

Dermatologia/ Chirurgia plastyczna: Do zabiegów łagodnych skórnych zmian naczyniowych, takich jak teleangiektazje na twarzy i nogach, trądzik różowaty, zmiany typu Port-Wine-Stain, hemangiomy, angiomy, pajączki, poikilodermia

Ginekologia: Fotokoagulacja łagodnych zmian naczyniowych w ginekologii

Dermatologia: Zabiegi na zmarszczki wokół oczu

Wybierz

VBeam Perfecta

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.