Prostrolane Natural-B

Prostrolane Natural-B to innowacyjny preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, idealny do rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Powstał, aby zachować naturalny i zdrowy wygląd, jednocześnie likwidując widoczne niedoskonałości skóry. Dzięki specjalnie opracowanej, skoncentrowanej formule – kompleks 5 peptydów i kwasu hialuronowy – preparat działa nie tylko jak dobrej jakości mezoterapia (regeneracja, nawilżenie) ale również jak delikatny wypełniacz, likwidując średnie i drobne zmarszczki. Natural-B jest również idealnym produktem do szyi i dekoltu, miejsc bardzo wymagających, gdzie najwcześniej widać oznaki starzenia się.

Skuteczność preparatu Prostrolane Natural-B potęguje i wyróżnia zastosowana w produkcie technologia przedłużonego uwalniania peptydów „Sustained Release Technology”- w ciągu 2 tygodni od zabiegu peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry przedłużając działanie produktu i powodując, że efekty zabiegu są stabilne i długotrwałe.

Peptydy zawarte w Prostrolane Natural-B mają silne działanie odżywcze, regenerują skórę twarzy, szyi i dekoltu, odbudowują jej wewnętrzne struktury, pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, czyniąc skórę gładką i sprężystą, kwas hialuronowy natomiast głęboko ją nawilża i spłyca zmarszczki.

Działanie peptydów:

  • Оligopeptyd-24 zmniejsza zmarszczki i redukuje blizny na skórze poprzez stymulację keratynocytów i fibroblastów

  • Decapeptyd-36 chroni komórki skóry przed promieniowaniem UV (fotostarzenie)

  • Octapeptyd-11 aktywuje regenerację komórek, poprawia wygląd i koloryt skóry

  • Oligopeptyd-34 zmniejsza ekspresję czynnika melanostymulującego, hamując aktywność tyrozynazy

  • Oligopeptyd-92 zmniejsza i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek poprzez hamowanie syntezy MMP (metaloproteinazy macierzy)

Ilość zabiegów z wykorzystaniem Prostrolane Natural-B jest sprawą indywidualną, natomiast z uwagi na technologię przedłużonego uwalniania zaleca się dwutygodniowe odstępy w serii 2-4 zabiegów.

AntiAging Institute

https://www.antiaging.com.pl/