PRX-T33

JEDYNY W SWOIM RODZAJU: OPATENTOWANA FORMUŁA PRX-T® 33
POSIADAJĄCEGO CERTYFIKAT CE DLA WYROBU MEDYCZNEGO

PRX-T®33 BIOREWITALIZACJA BEZ IGIEŁ to innowacyjna, opatentowana, chemiczna metoda stymulacji skóry, która stała się pierwszym niezbędnym zabiegiem w medycynie estetycznej. To zabieg o małej inwazyjności, bez złuszczania, bez dolegliwości bólowych i bez rekonwalescencji.

PRX-T®33 to TCA i H2O2 (światowy patent) połączone w zrównoważonym stężeniu dzięki czemu dochodzi do stymulacji czynników wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Zawarty w formule kwas fitowy dodatkowo działa rozjaśniająco.

PRX-T®33 nie jest fotouczulający – można wykonywać go również w lecie, a jego szerokie spektrum zastosowania pozwala na wykonywanie takich zabiegów jak utrata napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, blizny zanikowe, rozstępy, wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry. Dodatkowo PRX-T®33 poprawia efekty innych procedur medycyny estetycznej – to tzw. niezbędnik lekarza medycyny estetycznej.

PRX-T®33 jest zabiegiem przeznaczonym dla obu płci, w każdym wieku i o wszystkich porach roku. Nie wyłącza z życia codziennego, a efekty widoczne są już od pierwszego zastosowania.

PRX-T®33 to bestsellerowy preparat w bogatej, zawierającej ponad 300 produktów ofercie firmy Fenice, wyłącznego dystrybutora tego produktu. 20 lat obecności firmy na rynku dystrybucji najwyższej jakości preparatów jest dodatkową gwarancją bezpieczeństwa.

#fenicemedycynaestetyczna

#wrażliwinapunkciebezpieczeństwa

#wrażliwinapunkciewiedzy

#wrażliwinapunkcieintymności

Fenice

 

https://fenice.pl/