REGEN ACR

REGEN ACR jest opatentowaną technologią Szwajcarskiej firmy Regen Lab , służącą do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za doskonałą skuteczność, jakość oraz bezpieczeństwo. REGEN ACR stał się jednym z ulubionych zabiegów atutologicznych Medycyny Estetycznej w Polsce i jest wykonywany w większości najbardziej renomowanych klinik oraz gabinetów.

Dowodem Państwa uznania było trzykrotne wyróżnienie dla produktów firmy Regen Lab nagrodą „Perły Dermatologii Estetycznej” w tym między innymi elitarną „Perłą Dwudziestolecia”.

Osocze bogatopłytkowe REGEN ACR to nie tylko doskonała metoda dermostymulacji, to również skuteczna terapia do walki z problemami, które mogą dotykać pacjentów. Jednym z nich jest utrata i pogorszenie jakości włosów na skutek łysienia androgenowego(alopecia androgenica).

Utrata włosów zaburza system samooceny ,postrzegania swojej atrakcyjności, może prowadzić do depresji oraz innych negatywnych skutków związanych z obniżeniem komfortu życia zwłaszcza u kobiet, wśród których aż 42% może cierpieć na łysienie androgenowe. U mężczyzn problem ten występuje aż do 80% populacji.
Szwajcarskie Laboratorium Regen Lab od lat publikuje prace naukowe dowodzące skuteczności metody REGEN ACR w terapii łysienia androgenowego. Dostarczając technologię do przygotowania osocza bogatopłytkowego o idealnym profilu komórkowym REGEN ACR jest doskonałym narzędziem służącym do szybkiego, bezpiecznego i konomicznego zastosowania w terapii łysienia androgenowego w Państwa gabinetach. Bogactwo płytkowych czynników wzrostu pozyskiwanych za pomocą opatentowanej technologii szwajcarskiej firmy Regen Lab przynosi znaczne korzyści terapii, płynące z zastosowania REGEN ACR:

  • Regulacja aktywności transkrypcji β-kateniny(białko sygnałowe) – różnicowanie komórek macierzystych w komórki folikularne
  • Zwiększenie ilości czynników wzrostu VEGF(naczyniowego) i PDGF (proliferacyjnego) – proangiogennie – celem poprawy ukrwienia i rozwoju przedmieszkowych splotów naczyniowych
  • Zwiększenie ilości czynnika wzrostu FGF-7(stymulujący wzrost fibroblastów) w warstwie brodawkowatej skóry – celem wydłużenia fazy anagenu.
  • Aktywacja AKT i ERK(ścieżki sygnałowe kinazy związane z mitochondriami i aktywnością metaboliczną komórek) – celem zwiększenia przeżywalności komórek warstwy brodawkowatej.
  • Zwiększenie poziomu białek BCL-2(zapobiegają apoptozie komórek) – celem zwiększenia przeżywalności komórek warstwy brodawkowatej.

Dzięki autologicznej odnowie komórkowej poprzez stosowanie REGEN ACR w terapii łysienia androgenowego , mogą Państwo wykorzystywać bogactwo czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, mających bezpośredni wpływ na regenerację komórek owłosionej skóry głowy. Skuteczności i bezpieczeństwo wykazane badaniami klinicznymi doceniła American Academy of Dermatology umieszczając zastosowanie REGEN ACR jako oficjalnej metody terapii alopecji androgenowej.

Zestaw RegenACR® A-PRP®

Zestaw RegenACR składa się z jałowych jednorazowych probówek, igły motylkowej, urządzeń do przenoszenia i strzykawek, zapakowanych w podwójny blister jednorazowego użytku. Żel do separacji komórek z zestawu RegenACR umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie A-PRP o optymalnym stężeniu i żywotności płytek z niewielkiej objętości krwi. A-PRP przygotowany z wykorzystaniem produktu RegenACR charakteryzuje doskonały profil bezpieczeństwa w praktyce klinicznej.

Laboratoires Vivacy Polska

https://www.leavivacy.pl/