Renuvion

Renuvion to rewolucyjna technologia, dzięki której możliwe jest radykalne udoskonalenie procedur w zakresie liposukcji, obkurczenia skóry, resurfacingu czy ablacji tkanek. Aparat posiada na wyposażeniu pełnowartościową diatermię chirurgiczną z funkcją cięcia (do 300W), koagulacji, sprayu, bipolar oraz plazmę helową, która wykorzystywana jest  m.in. do napięcia tkanek po zabiegach liposukcji.

RENUVION, istotne fakty:

  1. Technologia z USA, która posiada ponad 40 patentów, nie posiadająca swojego odpowiednika na całym świecie. Wynaleziona przez firmę o prawie 100-letnim doświadczeniu w medycynie.

  2. RENUVION łączy wyjątkowe właściwości plazmy helowej z efektywnością energii RF, aby stworzyć podwójny efekt termiczny. 

  3. RENUVION w trakcie użycia wykorzystuje 0,1% helu do wytworzenia temperatury 85℃ w tkance, na czas dokładnie 44 milisekund, a pozostałe 99,9% helu pochłania nadmiar temperatury i zabezpiecza tkanki przed przegrzaniem i poparzeniem. Temperatura naskórka zwiększa się maksymalnie do 41℃ podczas zabiegu, dzięki czemu nie jest potrzebna kontrola czujnikami temperatury lub kamerami termowizyjnymi.

ZASTOSOWANIE:

  • Natychmiastowe napięcie skóry w obszarze wykonanej liposukcji (bezpośrednio po liposukcji „skleja tkanki”, zbliża ja do siebie)

  • Zabiegi do redukcji wiotkiej skóry na obszarze całego ciała

  • Zimna ablacja naskórka i pełny resurfacing – tak naprawdę resur-lifting, bo skóra z podbródka naciąga się na policzki i definiuje linię żuchwy – nawet pełne CO2 nie daje takiego efektu zabiegowego

Linki do filmów: