Soprano Titanium/ ALMA Medical

KATEGORIA URZĄDZENIA /

EPILACJA / Soprano Titanium / ALMA

Soprano Titanium to przełomowa platforma do depilacji, która łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu. Nowa głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi są przez to bardzo szybkie, ponieważ możemy pracować na obszarze nawet do 600 cm2. Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama epilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdzi się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej.

TECHNOLOGIA

  • Unikalny i wydajny aplikator quattro 3d, którego powierzchnia spotu wynosi aż 4 cm2

  • Technologia 3d łączy w sobie trzy najbardziej efektywne długości fal laserowych – alexandryt 755 nm, speed 810 nm oraz nd:yag 1064 nm.

  • Urządzenie posiada dwa miejsca na podłączenie głowic, funkcja ta eliminuje czas poświęcany na przełączanie aplikatorów podczas zabiegu.

  • Zaawansowany system chłodzenia ice plus™, który w sposób ciągły chłodzi skórę i ułatwia regulację temperatury podczas zabiegu.

  • Duży ekran 15” oraz system android pomagają wykonać zabieg w sposób intuicyjny i przyjazny dla pacjenta.

  • Wbudowana aplikacja smart clinic, która pozwala rozwinąć biznes oraz w prosty sposób usprawnić proces jego zarządzania.

  • Dla fototypów skóry i-vi oraz skóry opalonej.

WSKAZANIA

  • Usuwanie owłosienia

Testimonials

Dr med. Pablo Naranjo Dyrektor medyczny Elite Laser Clinic & Laser Unit w NISA Hospital w Madrycie, Hiszpania

„Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, jakie mogę osiągnąć z Soprano Titanium. Oprócz wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa, które są podstawą każdego zabiegu depilacji, istnieją dodatkowe funkcje, takie jak Smart Clinic i unikalny aplikator Quattro, które wyróżniają go ponad wszystkie inne systemy dostępne obecnie na rynku ”.

 

Więcej na stronie

www.itpsa.pl

https://www.youtube.com/watch?v=MLrmHHTAI0o