Trwają zapisy na dwuletni Kurs Medycyny Estetycznej dla lekarzy

Trwa jeszcze nabór na dwuletni Kurs Medycyny Estetycznej rocznik 2023-25. Wszystkich lekarzy chcących wzbogacić swoje umiejętności o medycynę estetyczną zapraszamy do zapisów. Kurs oparty jest na zajęciach praktycznych z udziałem pacjentów. Pod opieką doświadczonych trenerów (mających własne praktyki) uczymy krok po kroku i prowadząc za rękę jak wykonywać zabiegi medycyny estetycznej. Nasi absolwenci przygotowani są do prowadzenia własnych gabinetów.

Uczymy jak poprawnie analizować twarz pacjenta, jak dobrać odpowiednie procedury medyczne i na koniec jak samodzielnie wykonać dany zabieg medycyny estetycznej. Wierzymy, że tylko nauka poprzez praktykę przynosi najlepsze efekty. Mamy już ponad 14 lat doświadczenia w dydaktyce medycyny estetycznej. Zapraszamy do działającego przy SLDE Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Spotykamy się w kameralnych grupach raz w miesiącu w weekend (sobota-niedziela) w siedzibie SLDE przy ul. Włodarzewskiej 69A. Na zajęciach można zdobyć od 192 do 300 punktów edukacyjnych a płatności rozłożone są na 10 rat. Naukę rozpoczynamy 21 października i warto nie czekać z zapisaniem się do ostatniej chwili, gdyż mamy ograniczoną liczbę gabinetów, w których będziecie Państwo zdobywać praktyczne umiejętności medycyny estetycznej.

Jak wyglądają zajęcia możecie Państwo zobaczyć na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=guH2qt19w6s

Szczegóły, zapisy i informacje odnośnie ceny:
mail: rekrutacja@antiaging.edu.pl
tel. 605-332-776 lub 600-288-879
formularz zgłoszeniowy: http://www.antiaging.edu.pl/rekrutacja/formularz/view/form

Strona Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging: www.antiaging.edu.pl 

SLDE zostało także wpisane na kolejne dwa lata do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów w formie kursów medycznych, konferencji i kongresów. Naszymi aktywnościami są m.in. dwuletni Kurs Medycyny Estetycznej oraz  w przyszłym roku zapraszamy wszystkich Państwa na XXIV Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging w Warszawie w dniach 8-10 marca 2024 roku. Szczegóły: https://dermatologia-estetyczna.pl/slde-zostalo-wpisane-na-kolejne-dwa-lata-do-rejestru-podmiotow-prowadzacych-ksztalcenie-podyplomowe-lekarzy-i-lekarzy-dentystow-w-formie-kursow-medycznych-konferencji-i-kongresow/

 

 

#dermatologiaestetyczna #antiaging #szkoła #dermatologia #kursymedycynyestetycznejdlalekarzy #kursmedycynyestetycznej #kursymedycynyestetycznej #medycynaestetyczna #szkoleniazmedycynyestetycznejdlalekarzy #centrumksztalceniamedycynyestetycznej #centrumksztalceniamedycynyantiaging #miedzynarodowecentrumksztalceniamedycynyantiaging #kursantiaging #medycynaantiaging