Zniżki na konferencje naukowe oraz pięć darmowych stypendiów dla członków SLDE

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych otrzymało dla swoich członków preferencyjne warunki uczestnictwa w „SEASON Aesthetic Conference 2023”, która odbędzie się 17-19 listopada br. w Dubaju. Jest to naukowa i niekomercyjna konferencja (bez udziału wystawców) poświęcona poprawie bezpieczeństwa oraz zindywidualizowanej, interaktywnej i praktycznej nauce we wszystkich aspektach medycyny estetycznej.
Dla członków SLDE organizator przewidział PIĘĆ DARMOWYCH STYPENDIÓW rozwoju kariery. Aby je otrzymać należy wysłać e-mail na adres info@seasonaesthetics.org, załączając CV i krótki list motywacyjny zawierający ich wniosek o stypendium.
🟢 Stypendyści SEASON otrzymają:
🔹 bezpłatne zakwaterowanie na trzy noce w hotelu Hyatt Regency Dubai Creek, będącym siedzibą konferencji
🔹 bezpłatną rejestrację w module 1 SEASON ONLINE, który oferuje m.in. 20 godzin nauki na żądanie z zakresu anatomii, zabiegów iniekcyjnych, medycyny regeneracyjnej, nauk o pielęgnacji skóry
🔹 certyfikaty CME, śniadanie, lunch i przyjęcie konferencyjne
🔹 dofinansowanie rejestracji na wszystkie trzy dni Konferencji i Kursu Anatomii na kadawerach (od 50 do 100 %)
Oprócz stypendiów wszyscy członkowie SLDE chętni do udziału stacjonarnego lub on-line (używając przy rejestracji specjalnego kodu rabatowego, który prześlemy w piątek na Państwa maile) będą mogli otrzymać:
🔹 10 proc. zniżki na rejestrację Early Bird + bezpłatny kurs online SEASON
🔹 zniżki przy zakwaterowaniu
🔹 bezpłatny internetowy moduł wprowadzający do ultrasonografii
🔹 serię bezpłatnych seminariów internetowych SEASON Aesthetic Masterclass
Specjalny kod rabatowy będzie również ważny dla członków SLDE, którzy będą chcieli wziąć udział w SEASON 2024 w Waszyngtonie (26-28 kwietnia 2024) oraz SEASON 2024 w Londynie (7-9 czerwca 2024). Ubiegając się zarówno o stypendium jak i chcąc skorzystać ze zniżki, należy w korespondencji z organizatorem dołączyć certyfikat aktywnego członkostwa potwierdzony przez SLDE.
Adres konferencji: https://www.seasonaesthetics-dubai.org/