Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Misja

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych zostało powołane w 1999 roku z inicjatywy kilkunastoosobowej grupy dermatologów od lat zainteresowanych problemami estetycznymi skóry. Dzisiaj jesteśmy postrzegani jako silne gremium specjalistów zajmujących się dermatologią i medycyną estetyczną a także profilaktyką anti-aging. Większość z nas prowadzi prywatne gabinety, w których wykonywane są zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze, uznane na świecie metody leczenia.

Od początku bardzo prężnie działamy na forum krajowym i międzynarodowym.
Od 2022 roku jesteśmy partnerem naukowym IMCAS (International Master Course on Aging Science). Od lat reprezentujemy Polskę w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).
Jesteśmy zapraszani jako wykładowcy na międzynarodowe kongresy. Bierzemy aktywny udział w prestiżowych konferencjach i warsztatach, a zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazujemy podczas naszych szkoleń.

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych organizuje międzynarodowe kongresy, konferencje naukowe, sympozja i warsztaty. SLDE jest jednym z fundatorów Fundacji Medycyny Anti-Aging.

Nasze wieloletnie doświadczenie szkoleniowe zaowocowało stworzeniem w Warszawie pod auspicjami Fundacji Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Realizowany od 2009 roku w ramach Centrum 2-letni program edukacyjny z zakresu medycyny estetycznej to setki godzin zajęć teoretycznych i warsztatów praktycznych typu hands-on. Absolwenci kursu przygotowywani są do samodzielnej pracy i prowadzenia gabinetów. Dodatkowy, roczny program edukacyjny z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej przygotowuje lekarzy do wielodyscyplinarnego podejścia do profilaktyki starzenia się i opóźnienia rozwoju chorób z nim związanych.

Stowarzyszenie jest członkiem Koalicji Lekarzy Zajmujących się Dermatologią i Medycyną Estetyczną. Wraz z przedstawicielami różnych specjalności staramy się budować silne lobby na rzecz bezpieczeństwa naszych pacjentów.
Do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych zapraszamy lekarzy wszystkich specjalności oraz młodych lekarzy przed specjalizacją.

Zarząd Stowarzyszenia

dr n. med. Ewa Kaniowska

Prezes Zarządu

dr Kinga Nicer

Wiceprezes Zarządu

Dr Krystyna Pawełczyk-Pala

Wiceprezes Zarządu

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Wiceprezes Zarządu

Komisja rewizyjna

dr Monika Nunberg-Sawicka

Przewodnicząca

dr Marzena Lorkowska- Precht

dr n. med. Olga Warszawik-Hendzel

Wynajem sal konferencyjnych i gabinetów zabiegowych

Budynek przy ulicy Włodarzewskiej 69a jest doskonałą alternatywą, dla kogoś, kto w spokojnym otoczeniu a zarazem blisko centrum stolicy chce zorganizować spotkanie, szkolenie, prezentacje zabiegów etc. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę mogącą pomieścić do 70 osób. Oferta obejmuje również wynajem 7 gabinetów szkoleniowych przystosowanych do wykonywania zabiegów medycznych. Pomieszczenia znajdują się na 2 i 3 piętrze w nowopowstałym 3-piętrowym budynku przy ulicy Włodarzewskiej 69a, tuż obok parku Szczęśliwickiego. Budynek jest klimatyzowany, na każdym piętrze znajdują się toalety oraz winda. Przed budynkiem znajduje się parking. Nasza oferta obejmuje również catering, oraz wynajem sprzętu dodatkowego tj. rzutnik lub nagłośnienie.
Serdecznie zapraszamy!