AestheFill V200

AestheFill V200 jest wypełniaczem skórnym stymulującym produkcję własnego kolagenu, opartym o kwas polimlekowy w nowoczesnej formie PDLLA (poli D – , L- laktydu) – polimeryzowany izomer optyczny, przeznaczony do wstrzykiwań. o potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności.

Ma to związek z wyjątkowym sferycznym kształtem cząsteczki, bez ostrych krawędzi i nieregularności, co różni ją od wszystkich innych kwasów polimlekowych dostępnych na rynku. Ten kulisty kształt powstał w toku wieloletnich starań producenta firmy Regen Biotech, w wyniku stosowania unikalnej biotechnologii przekształcania PLLA w PDLLA z wykorzystaniem własnej opatentowanej technologii BPM (Biodegradowalne Polimerowe Mikrocząstki) i obróbki popolimeryzacyjnej (Patent nr *US C08F6/00).

Połączenie D- i L- laktydu w jednej cząsteczce pozwoliło na stworzenie unikalnej porowatej struktury mikrosfer, co zwiększa aktywność fibroblastów. w porównaniu do nieporowatych cząsteczek lub kryształów. Reakcji tkankowej podczas biodegradacji towarzyszy mniej wyraźny proces zapalny. W porównaniu do struktury kryształów PLLA – kwasu polimlekowego starszej generacji – sieć włókien kolagenu i elastyny jest bardziej ustrukturyzowana, kapsułka jest cienka i regularna.

Preparat wykazuje wysoki stopień bezpieczeństwa i biokompatybilności potwierdzony badaniami klinicznymi.

Po połączeniu AestheFill z wodą do iniekcji zaledwie w ciągu 30 minut, bez potrzeby stosowania wytrząsarek, powstaje gotowy roztwór do wstrzykiwań, o strukturze mleka, bez płatków i osadu. Ta płynna i homogeniczna substancja lekko, bez zapychania kaniuli, równomiernie rozprowadza się w tkankach, bez tworzenia konglomeratów i grudek, co sprzyja również jednolitej indukcji kolagenu.

Ze względu na połączenie laktydów osiągamy przedłużony efekt i dłuższy pobyt w tkankach.

Wypełnianie tkanek następuje nie tylko poprzez objętość wprowadzonego preparatu, ale stymulację produkcji włókien kolagenowych i zwiększenie aktywności komórek elastyny i innych substancji macierzy zewnątrzkomórkowej wokół mikrosfer i wewnątrz ich przez długi okres czasu.

Wypełniacze zawierające PDLLA przywracają utraconą objętość w naturalny sposób, korygują drobne zmarszczki, zwiększają gęstość i elastyczność skóry, poprawiając jej napięcie. Polecane są osobom z atrofią skóry, ale także tym, które planują schudnąć, w celu zabezpieczenia przed spadkiem objętości i przyspieszeniem procesu starzenia.

AestheFill V 200 to wypełniacz nowej ery, oparty o naturalną przebudowę skóry, z długotrwałym rezultatem zabiegowym powyżej 24 miesięcy i wysokim profilem bezpieczeństwa stosowania, dzięki najnowszej opatentowanej technologii. Jest biodegradowalny, niealergiczny, nietoksyczny, biokompatybilny i łatwy do przygotowania oraz bezpiecznego podania z łatwą do kontroli indukcją kolagenu.

www.aestheticconcept.com.pl

Wybierz

AestheFill V200

Pozostałe produkty i usługi zgłoszone do Pereł Dermatologii Estetycznej 2023 - Bezpieczeństwo

Okolice intymne

Okolice intymne-różnorodne techniki zabiegowe

Dermokosmetyki i suplementy

Skóra problematyczna (wrażliwa, tłusta, łojotokowa)

Regeneracja pozabiegowa

Doustne terapie wspomagające

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.